دکتر الهام تیزرویان

پوست، مو و زیبایی

دکتر الهام تیزرویان

پوست، مو و زیبایی

گالری عکس قبل و بعد مزوتراپی زیر چشم

فهرست موضوعات

مزوتراپی زیر چشم، بهترین راه برای جوان سازی پوست است و به شما کمک می کند حلقه های تیره اطراف چشمهای خود را از بین ببرید و پوست خود را سفت تر کنید. این رویکرد همچنین به شما کمک می کند کیسه های چربی ناخواسته در زیر چشم های خود را کاهش دهید. این کیسه ها باعث می شوند زیر چشم های شما متورم و خسته به نظر برسند. آیا می دانید مزوتراپی یک درمان مؤثر برای رفع گودی زیر چشم می باشد؟ 

یکی از رایج ترین نقاطی که بیماران از وجود آن اظهار نگرانی می کنند، پوست زیر چشم است، زیرا این ناحیه به علت نازکتر بودن از دیگر نقاط بدن (تقریباً mm 0.5)، بسیار ظریف و حساس است. از این رو، اگر از پوست زیر چشم ها در برابر آسیب خورشید و دیگر عوامل خارجی به خوبی محافظت نشود، در آنجا خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی زودتر اتفاق می افتد. از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست می تواند باعث گود به نظر رسیدن زیر چشم ها شود. 

همچنین حلقه های تیره زیر چشم ها باعث می شوند سایه های ناخوشایندی ایجادی شود که شما را خسته و مأیوس نشان می دهد. برای جان بخشیدن به چشمها، مزوتراپی زیر چشم، یک روش جوانسازی پوست غیرجراحی است که کار خود را با تغذیه طبیعی درون پوست شروع می کند. نتیجه نهایی، پوستی درخشان تر، سفت و هیدراته است.

مزوتراپی زیر چشم برای رفع گودی زیر چشم بهتر است یا سیاهی؟

حلقه های تیره زیر چشم علت های متفاوتی می توانند داشته باشد: 

به طور طبیعی رباط هایی که پد چربی زیر چشم را نگه می دارند، به مرور زمان ضعیف می شوند و درنتیجه چربی ها مشخص تر می شوند و حلقه های تیره ای در زیر چشم ها ایجاد می شود. با این وجود، حلقه های تیره و کیسه های چربی زیر چشم ها اغلب به دلیل اختلالات گردش خون و ناهنجاری های وریدی می باشد. مزوتراپی می تواند تیرگی حلقه های زیر چشم ها را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و حجم کیسه های چربی را کاهش دهد. 

نتایج پس از فقط دو جلسه درمان، خود را نشان می دهند، اما نتیجه بهینه پس از 4 تا 6 جلسه درمانی به دست می آید. کوکتل مزوتراپی حاوی هیالورونیک اسید، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و نیز مواد فعالی می باشد که تأثیر زیادی روی گردش خون رگهای خونی کوچک دارد. درمان با مزوتراپی، ظاهر زیر چشم را بهبود می بخشد، خطوط ریز زیر چشم ها را محو می کند و حلقه های تیره و خستگی ظاهر را کاهش می دهد. در ادامه عکس قبل و بعد مزوتراپی صورت را برای شما قرار خواهیم داد.

عکس قبل و بعد مزوتراپی دور چشم

رفع چین و چروک زیر چشم
مزو زیر چشم
مزوتراپی سیاهی زیر چشم
جوانسازی زیر چشم

مزوتراپی چگونه باعث روشن شدن زیر چشم می شود؟

این محلول های تزریقی حاوی مواد مفید زیادی هستند و می توانند بیش از یک مشکل را درمان کنند. بنابراین، محلول مزوتراپی نه تنها باعث سفت شدن پوست صورت و محو شدن خطوط ریز می شود، بلکه سلولیت را نیز می تواند کاهش دهد. این محلول تزریقی همچنین به شما کمک می کند از شر بافت های چربی شکم، پاها، باسن، بازوها و حتی زیر بغل راحت شوید. گرچه، تمرکز اصلی این مقاله روی مزایای مزوتراپی زیر چشم می باشد.

برای درک بهتر نحوه عملکرد مزوتراپی برای جوانسازی اطراف چشم ها، باید بدانید که مزوتراپی به وسیله تزریق انجام می شود و زمانی که ما از تزریق حرف می زنیم منظورمان سوزن های نازک کوچکی است که تقریباً بدون درد هستند. این سوزن ها، مواد مورد استفاده، گردش خون را افزایش می دهند. همچنین، عصاره ها و آنزیم ها، التهاب را کاهش می دهند و به جوانسازی پوست کمک می کنند. 

عکس مزوتراپی دور چشم:

درمان سیاهی زیر چشم با مزوتراپی

چند نوبت درمانی برای مزو زیر چشم لازم است؟

اگر می خواهید از مزوتراپی نتیجه بهتری بگیرید، حدوداً به ده جلسه درمانی نیاز دارید. این درمان ها روی صورت و نواحی زیر چشم ها تأثیر زیادی دارند. پس از این دوره ی درمانی، به مدت سه ماه باید ماهی یکبار مزوتراپی را تکرار کنید. سپس نتایج باید کاملاً قابل مشاهده باشند. زمانی که این اتفاق می افتد، مزوتراپی را هر 3-2 ماه یا هر 6 ماه یکبار تکرار کنید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تعداد جلسات درمان هر شخص بسته به تشخیص دکتر زیبایی معالج فرد، متفاوت می باشد.

چند وقت بعد از درمان با مزوتراپی نتایج را میتوان مشاهده کرد؟

به طور کلی، شما پس از چند ماه و چند جلسه، نتیجه قابل توجهی را مشاهده می کنید. زمانی که مزوتراپی را برای رفع گودی زیر چشم ها انجام می دهید، نتایج سریعتری به دست می آید. وضعیت زیر چشم های شما پس از فقط دو جلسه درمانی، بهبود پیدا می کند. گرچه، بهترین تأثیرات مزوتراپی بعد از 6-4 هفته خود را نشان می دهند.

آیا مزوتراپی می تواند نتیجه ی بدی داشته باشد؟

یکی از پر تکرارترین سؤالاتی که پرسیده می شود این است که “آیا مزوتراپی می تواند باعث جوش زدن شود؟” عوارض جانبی این درمان بسیار جزئی هستند. با این حال ممکن است در ناحیه مورد نظر مقداری کبودی و قرمزی را تجربه کنید. همچنین، ممکن است برجستگی های کوچکی را در محل تزریق مشاهده کنید. پس از تزریق ممکن است مقداری خارش داشته باشید، اما پس از چند روز از بین می رود. برخی از افراد پوست حساستری دارند. بنابراین ممکن است مقداری درد داشته باشند.

انجام این رویکرد برای پوست اطراف چشم ها، موجب سفت شدن این ناحیه می شود. اگر دوره درمانی را به طور کامل انجام دهید و دستورالعمل های متخصص را دنبال کنید، تغییرات پوستی زیادی را مشاهده خواهید کرد. 

چند نوبت درمانی برای مزوتراپی لازمه

در چه نقاطی از بدن می توان مزوتراپی انجام داد؟

یک تکنسین با تجربه می تواند از این درمان ها برای چند ناحیه از بدن استفاده کند. علاوه بر حلقه های تیره اطراف چشم ها، از مزوتراپی می توانید برای دیگر نقاط صورت استفاده کنید. شما می توانید این مواد را به کف سر و دستهای خود تزریق کنید. از مزوتراپی برای موها و برای درمان ترک های پوستی و در نواحی گردن، شانه و بالای سینه و استفاده می شود، همچنین برای رفع تجمع چربی معجزه می کند. 

الهام تیزرویان دکتر زیبایی در سعادت آباد

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 2روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

   برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم

تماس تلفنی

تلفن

اینستاگرام

منو

جستجو
مقالات
لیزر مو
فیلر و بوتاکس
ریزش مو
جوانسازی

فهرست موضوعات

پرسش از دکتر