دکتر الهام تیزرویان

پوست، مو و زیبایی

دکتر الهام تیزرویان

پوست، مو و زیبایی

آیا ژل نورامیس برای جوان سازی پوست مفید است؟

فهرست موضوعات

ژل نورامیس یک فیلر پوستی هیالورونیک اسید است که برای برطرف کردن چین و چروک های عمیق، افزودن حجم و جوان سازی پوست بسیار مؤثر است. فیلر های نورامیس توسط مدیتوکس تولید می شوند که همچنين، تولید کننده و خالق بوتاکس نوع A بوده و تولید این محصول را با کمک تکنولوژی داخلی خود (با نام تکنولوژی (SHAPE) انجام می دهند.

فیلر نورامیس یک فیلر پوستی هیالورونیک بر پایه ی اسید است که توسط یک شرکت تولید کننده از کره جنوبی با نام مدیتوکس با کیفیتی بالا و قیمتی پایین ارائه می شوند. مراحل آماده سازی این محصول تأییدیه های لازم برای استفاده در اروپا و روسیه را دریافت کرده است.

فیلر پوستی

انواع فیلر نورامیس

خط تولید ژل نورامیس شامل فیلر هایی برای رفع مشکلات ظاهری متعدد می باشد. محتویات فعال هر یک از انواع فیلر نورامیس دارای غلظت و تراکم متفاوتی است.

1. فیلر Neuramis Lidocaine

یک ژل چسبناک که برای برطرف کردن چروک های پوستی خفیف تا متوسط طراحی شده است. همچنین، از این ژل نورامیس برای کانتورینگ (به خصوص در ناحیه ی لب) هم استفاده می شود. برای کاهش ناراحتی های حین انجام عمل، بی حسی موضعی لیدوکائین در ترکیب این محصول به کار گرفته شده است.

2. فیلر Neuramis Light

این فیلر یک بیورویتالیزانت با تأثیر دراز مدت می باشد. از کاربرد های آن می توان به رطوبت رسانی پوستی و بازیابی سلامت رنگ و تناژ لایه های سطحی پوست اشاره کرد.

3. فیلر Neuramis Deep

این نوع فیلرها در دو نوع ارائه می شود: با لیدوکائین و بدون لیدوکائین یا سایر مواد اضافه. از این ژل نورامیس برای رفع چروک های متوسط تا عمیق و چین های پوستی استفاده می گردد.

فیلر گونه

4. فیلر Neuramis Volume

فیلر نورامیس حجم دهنده، یک فیلر مؤثر برای بازیابی بیولوژیکی و ارتقاء حجم نواحی مختلف صورت مثل چانه و گونه ها شناخته می شود.

5. فیلر Neuramis Meso

فیلر نورامیس مزو یک ژل نورامیس با آماده سازی منحصر به فرد، حاوی یک ماده ی اضافه به نام مانیتول می باشد. استفاده از این ژل منجر به بازیابی تناژ و خاصیت کشسانی پوست می گردد. از این ژل برای پیشگیری از تغییرات ظاهری مرتبط با افزایش سن و سال استفاده می شود. تمامی مراحل آماده سازی به منظور استفاده های حرفه ای طراحی شده و مصرف خانگی این محصول ممنوع می باشد.

فواید کلیدی ژل نورامیس

 • فیلر نورامیس به رفع انواع چروک های پوستی (اعم از چروک های سطحی، متوسط و عمیق) کمک می کند. 
 • فیلر های نورامیس و ترکیبات هیالورونیک اسید به ارتقای رطوبت پوست کمک کرده و از خشکی پوست جلوگیری می کند.
 • این فیلر ها همگی برای تمامی انواع پوست و سطوح مختلف حساسیت پوست، ایمن و زیست سازگار می باشند. به این معنا که به هیچ وجه منجر به عکس العمل های آلرژیک نمی شوند.
 • این محصولات به طور کامل در بافت پوست شما تجزیه شده و هیچ تأثیر مخربی از خود به جا نمی گذارند. علاوه بر این، فواید این فیلر ها بلند مدت می باشد.
 • عمل تزریق ژل نورامیس، به علت وجود ترکیبات لیدوکائین در آن، بدون درد بوده و معمولاً با رضایت و راحتی مشتری همراه است.
فواید کلیدی ژل نورامیس

آیا ژل نورامیس برای شما مناسب است؟

فیلر های نورامیس محلول هایی با اثر بلند مدت هستند که قابلیت از بین بردن چین و چروک، خطوط پوستی و سایر نقص های پوست صورت را دارند. ژل نورامیس یک محصول ایمن و ایده‌آل برای انواع مختلف پوست بوده و به طور کامل در پوست تجزیه می شود تا هیچ مواد مخربی از آن به جا نماند.

مصرف این ژل ها برای افراد دارای پوست خشک عالی می باشد؛ از این رو که هیالورونیک اسید موجود در آن باعث آبرسانی به پوست شما می شود.

طریقه اعمال ژل نورامیس

 • با توجه به نیاز های فرد و محصول نورامیس، ماده به چانه، گونه ها، لب یا پیشانی فرد تزریق می شود.
 • برای رسیدن به نتیجه ی ایده‌آل، تزریق به لایه های میانی و عمیق پوست انجام شود.
 • ناحیه ی تزریق باید خنک نگه داشته شود تا ورم های اولیه ی بعد از عمل کاهش یابد.
 • ژل نورامیس حجم دهنده ی لیدو (حاوی لیدوکائین) غلیظ ترین گونه ی فیلر می باشد. این فیلر حاوی ذرات درشت دانه ای است که جای بافت های از دست رفته را به طور مؤثر در نواحی مختلف صورت پر می کند. مانند سایر فیلر های نورامیس، این ژل نیز با کمک تکنولوژی سه بعدی SHAPE به دست آمده است.

آیا ژل نورامیس برای لب خوبه؟

می توان از این ژل برای برطرف کردن موارد عدم تقارن لب استفاده کرده و تقارن را به لب ها بازگرداند.

در چه نواحی می توان از فیلر نورامیس حجم دهنده ی لیدوکائین استفاده کرد؟

 • چین های نازولبیال (خطوط خنده)
 • چروک های عمیق
 • بینی
 • گونه ها
 • برای فیلر چانه

الهام تیزرویان دکتر زیبایی در سعادت آباد

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 2روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

   برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم

تماس تلفنی

تلفن

اینستاگرام

منو

جستجو
مقالات
لیزر مو
فیلر و بوتاکس
ریزش مو
جوانسازی

فهرست موضوعات

پرسش از دکتر